Logo
Piegāde 2€, ja pasūtījums Daugavpilī ir mazāks par 35€, citās Latvijas pilsētās 3.00 € ja pasūtījums mazāk nekā 50 €.

Skaistuma studija „Orhideja” aicina Jūs ienirt skaistuma jūrā, šī maigā jūra padarīs Jūs vēl pievilcīgākas un perfektākas.
 

Tiem, kas vēlas iegūt skaistu zeltaini šokolādīgu iedegumu, tiek piedāvāti solārija ERGOLINE pakalpojumi.


Ar individuāli izstrādāto sauļošanās programmu var novērst vitamīna D trūkumu, kas, kā zināms, stiprina imunitāti, veicina veselīgu kaulu augšanu, pozitīvi ietekmē testosterona līmeni vīrieša organismā, kā arī samazina risku saslimt ar dažādiem vēža veidiem līdz pat 30%. (avots www.sunlightresearchforum.eu)

Mūsu administratori labprāt piemeklēs Jums individuālu sauļošanās programmu, ņemot vērā Jūsu ādas tipu. Izmantojot mūsu kosmētiku pirms un pēc sauļošanās, Jūs varēsiet iegūt kvalitatīvāku un līdzenāku iedegumu. 

Profesionālie frizieri izcels Jūsu individualitāti, izdarot stilīgu matu griezumu jebkuram Jūsu ģimenes loceklim, kā arī veiks matu ieveidošanu, šķipsnu krāsošanu, kolorēšanu, matu krāsošanu, matu taisnošanu un pieaudzēšanu, izveidos kāzu frizūras un sniegs citus pakalpojumus.


Nagu meistari piedāvās Jums vismūsdienīgākos un uz doto brīdi pieprasītākos nagu servisa virzienus:
klasiskais un Eiropas manikīrs, klasiskais un aparātpedikīrs, nagu pārklāšana ar gēlu- laku, nagu pieaudzēšana, dažādi dizaina veidi, nagu pārklāšana ar bio gēlu, SPA procedūras un citus pakalpojumus nagu kopšanas jomā.
 

Masieris piedāvās Jums dažādus masāžas veidus: klasiskais, medus, anticelulīta, sejas masāžu un maskas, kā arī citus pakalpojumus.
 

Kā arī pie mums Jūs varēsiet:

  • Pieaudzēt skropstas;
  • Veikt uzacu un skropstu krāsošanu;
  • Izbalināt un nostiprināt zobu emalju;
  • Veikt permanento make-up.

Visi mūsu meistari ir augstas klases profesionāļi!