Logo
Piegāde 2€, ja pasūtījums Daugavpilī ir mazāks par 35€, citās Latvijas pilsētās 3.19 € ja pasūtījums mazāk nekā 50 €.
E-pasts Parole
Reģistrācija Ieiet
Winter Spice kanēļa eļļa 15 ml
Cena:2.00€0.00LS
Daudzums:95
Nopirkt

Salns ziemas vakars. Tu sēdi savā mīļākajā atzveltnes krēslā, pārklāts ar siltu pūkainu segu, un kājas silda mīkstas šenila zeķes. Vienā rokā jūs turat grāmatu, bet otrā tasi aromātiskas kafijas ar nedaudz kardamona. Vai ir kaut kas, ko varat atpūsties vēl vairāk? Protams!
Winter Spice ir mitrinoša kutikulas un nagu eļļa, kas padarīs jūsu rokas samtainas un koptas. Parocīgajā pudelītē ar otiņu ir pēc kanēļa smaržojošs produkts, kas parūpēsies par ādu gan ziemas pastaigās, gan atpūšoties pie kamīna. Pateicoties sastāvam, kas balstīts uz dabisko eļļu maisījumu, olīveļļa dziļi baro un ātri uzsūcas.

Aktīvās sastāvdaļas:

mandeļu eļļa ir olbaltumvielu, minerālvielu un vitamīnu A, B, D un E avots. Tā izlīdzina un mitrina ādu, pasargājot to no elastības zuduma un ārējo faktoru, piemēram, zemas temperatūras, kaitīgās ietekmes.
persiku eļļa - bagāta ar nepiesātinātajām taukskābēm un A, B, C un E vitamīniem; nostiprina un nostiprina nagu plāksni, neļaujot tai šķelties un lūzt.
Lietošanas norādījumi:

Uzklājiet olīvu uz katra naga, pēc tam ierīvējiet to plāksnē un kutikulu. Lietojiet katru vakaru un pēc manikīra vai pedikīra.