Logo
Piegāde 2€, ja pasūtījums Daugavpilī ir mazāks par 35€, citās Latvijas pilsētās 3.19 € ja pasūtījums mazāk nekā 50 €.

Cilvēki vienmēr kaut kur steidzas: pabeigt skolu, universitāti, iekārtoties darbā, nodibināt ģimeni, nopirkt dzīvokli, izaudzināt bērnus, sagaidīt mazbērnus. Atpūsties viņi plāno pensijā- taču ne visi spēj līdz tai nodzīvot. Vidējais sieviešu mūža ilgums Latvijā – 77,4 gadi, vīriešu- 66,3, ar šiem datiem dalījās Paula Stradiņa universitātes pasniedzējs, gerontologs Jānis Zaļkalns
Apdrošināšana ir nepieciešama katram!
Vecajā Eiropā aptuveni 2/3 apdrošināšanas polišu pārdošanas apjoma sastāda tieši dzīvības apdrošināšana, jo dzīvības apdrošināšana ir uzkrājuma instruments. Austrijā, Vācijā, Francijā, katrs zina, ka valsts pensijas apjoms ir pavisam neliels, un, lai nodrošinātu sev iztiku vecumdienās cilvēki iegādājas un atver polisi. Veicot spēju robežās ieguldījumus karjeras norietā viņi rada kapitālu. Šie uzkrājumi palīdz cienīgi dzīvot, esot brieduma gados.
Un vēl viens iemesls. Viss, ko cilvēks plāno nākotnē ir iespējams tikai ja viņš būs dzīvs un vesels. Nelaimes gadījums var izjaukt visus plānus, atņemt veselību un iztikas līdzekļus. No šādas situācijas polise pasargā cilvēku, garantējot viņam finansiālu stabilitāti.
Un tātad, ir divi iemesli, kāpēc cilvēki iegādājas un atver polisi – tā ir aizsardzība no nejaušībām un personīga kapitāla izveidošana. Dīvaini, ka tik svarīgs instruments ļoti maz tiek izmantots Latvijā – tikai 5%-7% iedzīvotāju ir dzīvības apdrošināšanas polise. Tostarp, cilvēku finanšu vajadzības ir līdzīgas visā pasaulē. Kā visiem, Latvijas iedzīvotājiem ir nepieciešami gan ietaupījumi, gan aizsardzība. Tāpēc esmu pārliecināts, ka tuvākajā laikā interese par uzkrājumu dzīvības apdrošināšanu strauji pieaugs.
Ja apskatīt vidējo valsts pensiju Latvijā, tad tā sastāda līdz 50% no cilvēka algas, un šie rādītāji ir visai pozitīvi. Tomēr, ņemot vērā iedzīvotāju novecošanu un iedzīvotāju vidējo vecumu, šis procents sarūk un drīzumā var sastādīt vairs tikai 30% no cilvēka algas. Līdzīga tendence ir novērojama arī citās valstīs, kā arī Latvijā. Secinājums ir pilnīgi skaidrs, par savu nākotni ir jārūpējas pašam, valsts pensija ir visai sekundārs cilvēka ienākumu avots. Pensijas vecums Eiropas valstīs ar laiku palielināsies augstākminēto apstākļu dēļ.
Piemērs. Vidēji savas uzkrājumu apdrošināšanas noslēgumā francūzis savas polises ietvaros uzkrās 70 000 eiro. Pateicoties šiem līdzekļiem francūzis arī dzīvos, sasniedzot brieduma gadus. Atverot polisi agrāk un iemaksa būs mazāka, un investīciju ienākums no uzkrātās naudas lielāks.
Cilvēki VECAJĀ Eiropā izmanto UZKRĀJUMU dzīvības apdrošināšanu, lai veidotu uzkrājumus. Valsts vecuma pabalsts kļūs aizvien mazāks un mazāks, jo iedzīvotāji noveco. Latvijā situācija ir vēl sliktāka, cilvēku ienākumu līmenis ir zemāks, pensijas vecums iestājas agrāk. Un nez kāpēc cilvēki nedomā par nākotni, naivi uzskatot, ka valsts atrisinās viņu pensiju problēmas. Neatrisinās gan! Ar to ir jānodarbojas pašiem! Atveriet polisi, savu personīgo uzkrājumu programmu!
Esmu pārliecināts, ka ar katru dienu aizvien lielāks cilvēku skaits sapratīs, ka dzīvības apdrošināšanas industrijā Latvijā ir gaidāms nozīmīgs kāpums.
Paskatieties uz lietām no šādas puses: miljoniem līdzpilsoņu visā pasaulē traucas pretī nabadzīgām vecumdienām. Vienkārši tāpēc, ka neviens nepaskaidro tiem problēmas būtību un nerāda tās risināšanas ceļu. 
Uzkrājumu apdrošināšana kā depozīta aizvietošana

Uzkrājumu apdrošināšana rada konkurenci depozītu ieguldījumiem.
Katrs, kam ienākumi pārsniedz personīgo iztikas minimumu (tātad „tiek apēsta” ne visa nopelnītā nauda), agri vai vēlu aizdomājas par uzkrājumiem. Pie tam parasti pirmām kārtām tiek izmantotos vienkāršākais veids- kādā slepus vietā tiek ievietota skaidrā nauda. Bet, ņemot vērā pieaugošo inflāciju, šis veids kļūst neaktuāls, un nākas meklēt citas iespējas, kur gan varētu ieguldīt naudu, lai minimizētu tās vērtības kritumu.
Visizplatītākais un vienkāršākais veids patērētājiem vēl joprojām ir depozītkonta atvēršana bankā, un nauda ir droši aizsargāta, un procenti nodrošina pret inflāciju. Tomēr ir vēl viens uzkrājumu veids, tā ir dzīvības apdrošināšana. Par to, kā to lai izmanto, nezina daudzi. Tai pat laikā, uzkrājumu apdrošināšana var kļūt par depozītieguldījuma alternatīvu, īpaši „garām distancēm”. 
Uzkrājumu apdrošināšana- kas tas īsti ir?
Visās attīstītās valstīs apdrošināšanas kompānijas ir bagātākās finanšu organizācijas, pie tam to kontos ir daudz vairāk līdzekļu nekā banku aktīvos. Mums, pēcpadomju valstu pilsoņiem, tas var likties dīvaini. Bet, tai pat laikā, dzīvības apdrošināšana ir populārākais apdrošināšanas veids visā pasaulē. Noformējot to, tās polišu īpašnieki iegūst aizsardzību no visiem dzīves gadījumiem, un tai pat laikā šī apdrošināšana nes peļņu.
Apdrošināšanas kompāniju piedāvājumos dzīvības apdrošināšanai piedāvā dažādus veidus, tie var būt: parastā dzīvības apdrošināšana, uzkrājumu apdrošināšana un pensijas apdrošināšana. Kas tad ir uzkrājumu apdrošināšana?
Uzkrājumu dzīvības apdrošināšanas priekšrocības
Uzkrājumu dzīvības apdrošināšanas priekšrocības ir acīmredzamas: klientam vienmēr būs iztikas līdzekļi, lai kas arī notiktu.
Izskatīsim situāciju, kad klients ir guvis smagu traumu un ieguvis darbnespēju. Kas šādā situācijā pelnīs naudu ģimenes iztikai? Kas notiks, ja klients bija vienīgais strādājošais, vienīgais „sagādnieks” ģimenē?
Lūk, šādā situācijā arī nākas runāt par uzkrājumu dzīvības apdrošināšanas priekšrocībām, jo, šādā situācijā, cilvēks saņemtu apdrošināšanas izmaksas, kas palīdzētu tam uzturēt iepriekšējo labklājības līmeni un uzturēt iepriekšējo izdevumu līmeni. Precīzāk izsakoties, nekas nevarētu notikt ar tā spēju pelnīt naudu. Iemaksājot nelielu, salīdzinājumā ar nepieciešamo summu, iemaksu, cilvēkam ir nozīmīga finanšu rezerve darbspējas zuduma gadījumam. Un, tuvojoties aktīvās dzīves noslēgumam, visas iemaksātās summas ar peļņu ļaus pircējam saglabāt līdzekļu pirktspēju, ko klients saņems vecumdienu pienācīgai nodrošināšanai.
Kādi tad ir trūkumi? Runāt par trūkumiem ir aptuveni tas pats, kas runas par to, kādi tad ir trūkumi drošības troses izmantošanā alpīnistam? Kāpēc gan viņam nepieciešams stiept lieku auklu? Kāpēc jāstiepj lieki āķi, jānostiprina tie sienā, jātērē sava atvaļinājuma laiks šīm liekajām darbībām? Ātrāk taču būtu uzskriet augšā bez papildus drošības.
Kāpēc izpletņlēcējam ir nepieciešams rezerves izpletnis? Viņš taču ir pārliecināts, ka ar pamatizpletni viss esot kārtībā. Kāpēc automobilī mēs izmantojam drošības jostas? Apmaksājam to, iegādājoties transportlīdzekli? Mēs taču esam tik forši autovadītāji!
Muļķīgi jautājumi, Jūs teiksiet, jo atbilde taču ir acīmredzama. Visi šie palīgrīki ir nepieciešami, lai mēs būtu pārliecināti, ka pēc ekstrēmas atpūtas, brauciena ar automobili, mēs noteikti atgriezīsimies mājās. Trūkums tiem ir tikai viens, par tiem ir jāmaksā un tie rada nelielas neērtības. Bet mēs esam ar mieru tās paciest, lai tikai būt pārliecinātiem, ka tas nebija pēdējais mēģinājums, ne pēdējā mūsu dzīves diena. 
Lūk, arī uzkrājumu dzīvības apdrošināšana- tas ir līdzeklis, kas dod mums pārliecību par finanšu labklājību. Par to arī ir vērts maksāt. Tā ir drošības trose alpīnistam, rezerves izpletnis izpletņlēcējam, tā ir drošības josta ceļu satiksmes dalībniekam.
Nav nozīmes, vai Jūs esat veiksmīgs uzņēmējs, vai vienkāršs darbinieks. Jūs tik un tā katru dienu riskējat zaudēt savu darbspēju. Bet no tās ir atkarīgs, vai rīt Jūs spēsiet nopelnīt sev iztikas līdzekļus. Jo lielāki ir ienākumi, jo dziļāks ir bezdibenis, kurā Jūs varat iekrist. Un ja Jums nav apdrošināšanas šādam gadījumam, Jūs esat drosmīgs avantūrists.
Jūs, protams, varat vienkārši ticēt, ka Jums viss būs labi. Var palūgt saviem tuviniekiem lūgt par Jums Dievu, lai Jūs nenokristu. BET! Vai tas dos Jums garantijas? Ir cita iespēja, Jūs vienkārši varat iegādāties polisi. Jūs varat izlemt.
Jums jāsaprot tikai viena lieta, lēciena laikā, kad pamatizpletnis neatvērās, nav iespējams nopirkt rezerves izpletni, pat ja dotajā situācijā izpletņlēcējs ir bagātākais cilvēks uz planētas.
Secinājums. Nav trūkumu uzkrājumu dzīvības apdrošināšanai, jo tā ir apdrošināšana! Nepieciešamais priekšnosacījums finanšu drošības sasniegšanai. Bez tās Jūs nevarat būt droši par savu finanšu nākotni. Mēģiniet apgāzt šo secinājumu.
Ar grozījumiem likumā Par iedzīvotāju ienākumu nodokli no 2011. gada ir iespējams katru gadu saņemt atvieglojumus iedzīvotāju ienākumu nodoklim 24% apmērā no apdrošināšanas prēmiju apjoma par pagājušo gadu, kas nepārsniedz 10% no gada bruto ienākumiem.
Likumā ir paredzēti nodokļu atvieglojumi arī juridiskām personām- apdrošināšanas prēmijas, kas iemaksātas par darbiniekiem apmērā līdz 10% no bruto algas, netiek apliktas ar Uzņēmumu ienākumu nodokli (ja uzņēmumam nav nodokļu parādu uz gada beigām), kā arī no šīs summas nav jāmaksā sociālais nodoklis kā darba devējam (24,09%), tā arī darbiniekam (11%).


Rakstiet, zvaniet, atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem.  Tal. 29523688


Mūsu panākumi balstās uz katra klienta nepieciešamību iegūt garantiju, drošumu un finanšu stabilitāti, vēlmi pasargāt sevi un tuviniekus. Mēs piedāvājam individuālas konsultācijas, palīdzību optimālas uzkrājumu dzīvības apdrošināšanas izvēlē. Servisa centra atbalsts visā līguma darbības laikā ir neatņemama izvēlētās programmas daļa. Mūsu mērķis- klients, kas pārliecināts par savu nākotni un garantētu aizsardzību saviem tuviniekiem. Katrs pats pieņem lēmumu, cik ļoti tas vērtē sevi un savus tuviniekus.